Timska nastava (Hrvatski jezik, Likovna i Glazbena kultura) u okviru otvorene škole u OŠ Franje Krežme u Osijeku Primjer iz prakse

NazivTimska nastava (Hrvatski jezik, Likovna i Glazbena kultura) u okviru otvorene škole u OŠ Franje Krežme u Osijeku Primjer iz prakse
Vrsta publikacijeJournal Article
Godina izdanja2004
AutoriBaličević, M., & Ivančić I.
ČasopisŽivot i škola
Godište50
Broj1
Početna stranica125
Označavanje stranica125-128
Datum objavljivanja12/2004
Vrsta radaStručni rad
ISSN0044-4855
Other NumbersUDK 37
Abstract

Tijekom obilježavanja četrdesete obljetnice OŠ Franje Krežme u Osijeku, upriličen je i Dan otvorene škole, prepoznatljiv po timskom radu učitelja različitih predmeta i učenika od 1. do 8. razreda. Zajednički je projekt bio osvijetliti život, plodan umjetnički rad i prerani kraj Osječanina Franje Krežme, violinskoga virtuoza, čije ime škola nosi. U članku je iznesena timska nastava učiteljica: hrvatskoga jezika, likovne i glazbene kulture. Suradnja na ostvaraju zajedničkoga projekta donijela nam je puno radosti i pozitivnih iskustava.

URLhttp://hrcak.srce.hr/file/40250
Oznaka recenzijeRefereed