Put do timskoga rada u nastavi

NazivPut do timskoga rada u nastavi
Vrsta publikacijeJournal Article
Godina izdanja2004
AutoriBjedov, V., Gal K., & Majer J. Keretić
ČasopisŽivot i škola
Godište50
Broj1
Početna stranica41
Označavanje stranica41-46
Datum objavljivanja12/2004
Vrsta radaStručni rad
ISSN0044-4855
Other NumbersUDK 37
Abstract

U hrvatskoj se pedagogiji posljednjih godina često spominju pojmovi - međupredmetna korelacija, rasterećenje učenika, učitelj kao akcijski istraživač i mnogi drugi koji, sigurno, pridonose unaprjeđenju rada u školi. Rad učitelja, ne samo na poučavanju već i na istraživanju vlastitoga procesa poučavanja, stalnoga učenja i korištenja znanja za vlastiti razvitak - hvale je vrijedan. Rad u tandemu, zajednički rad više učitelja i timska nastava neke su od zaboravljenih ideja u našim školama koje zahtijevaju promjene u radu pojedinih učitelja, ali i mijenjanje organizacije rada cjelokupne škole. U ovom radu dajemo prikaz zajedničkoga rada učiteljica hrvatskoga i engleskoga jezika na satu utvrđivanja sklonidbe imenica u petom razredu.

URLhttp://hrcak.srce.hr/file/40191
Oznaka recenzijeRefereed